top of page

İbadethane Isıtması

MEND ve MSUN Seramik Radyant Isıtıcılarımız ve GGS Sıcak Hava Üretecimiz ile Açık,Yarı açık,Kapalı ibadethanelerin ısıtılmasında çözüm ve hizmet sunmaktayız.

20230224_112822_edited_edited.jpg

İbadethane Isıtması

Radyant sistemleri tavan yüksekliğinin fazla olduğu alanlar için ekonomik çözümler sunmaktadır. Büyük hacimli alanların konveksiyonel tip ısıtma sistemleri ile ısıtılması maliyetli olabilmektedir. Radyant ısıtma sistemi ise boru, kanal vb. transfer elemanlarına ihtiyaç duymamasından dolayı ilk yatırım maliyeti klasik ısıtma sistemlerine göre çok daha düşüktür. Endüstriyel ısıtma sistemleri genel saha ısıtması ve lokal ısıtma yöntemi olarak yapılabilmekte olup en doğru çözümler için borulu tip radyant sistemleri ve seramik tip radyant ısıtma sistemleri kullanılmaktadır.

Endüstriyel çalışma alanları genellikle, lokal kayıpları içeren yalıtımın zayıf olduğu alanlardır. Radyant ısıtma sistemleri ile istenilen alanlar en ekonomik ve verimli şekilde ısıtılabilmektedir. Işınım yolu ile ısı yayabilen radyant ısıtma sistemleri tarama alanındaki yüzeyleri de ısıttığından çalışan personelin performansını da etkileyerek verimliliği arttırmaktadır.

bottom of page